Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XIII sesja Rady Gminy Smołdzino".
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad XIII sesji Rady Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z obrad XII sesji Rady Gminy z dnia 26 września 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Smołdzino na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta jako podstawy wymiaru podatku rolnego na 2020 rok
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 12 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | przeciw |
2 | Jan Fleszer | przeciw |
3 | Ewelina Gamułka | przeciw |
4 | Jarosław Godau | przeciw |
5 | Renata Knitter | przeciw |
6 | Piotr Kopiniak | przeciw |
7 | Paweł Kula | przeciw |
8 | Marlena Makowska | przeciw |
9 | Arkadiusz Miller | przeciw |
10 | Justyna Popławska | przeciw |
11 | Izabela Stawicka | przeciw |
12 | Mariusz Stosik | przeciw |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny sprzedaży drewna przyjmowanej jako podstawa wymiaru podatku leśnego na 2020 rok
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 12 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | przeciw |
2 | Jan Fleszer | przeciw |
3 | Ewelina Gamułka | przeciw |
4 | Jarosław Godau | przeciw |
5 | Renata Knitter | przeciw |
6 | Piotr Kopiniak | przeciw |
7 | Paweł Kula | przeciw |
8 | Marlena Makowska | przeciw |
9 | Arkadiusz Miller | przeciw |
10 | Justyna Popławska | przeciw |
11 | Izabela Stawicka | przeciw |
12 | Mariusz Stosik | przeciw |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości na terenie Gminy Smołdzino oraz zwolnień w tym podatku na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych obowiązujących na terenie Gminy Smołdzino na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie wprowadzenia opłaty targowej na placach i ulicach na terenie Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie wprowadzenia opłaty miejscowej, stawek opłaty, terminów jej płatności na terenie Gminy Smołdzino
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 12 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | przeciw |
2 | Jan Fleszer | przeciw |
3 | Ewelina Gamułka | przeciw |
4 | Jarosław Godau | przeciw |
5 | Renata Knitter | przeciw |
6 | Piotr Kopiniak | przeciw |
7 | Paweł Kula | przeciw |
8 | Marlena Makowska | przeciw |
9 | Arkadiusz Miller | przeciw |
10 | Justyna Popławska | przeciw |
11 | Izabela Stawicka | przeciw |
12 | Mariusz Stosik | przeciw |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr VIII/61/2019 Rady Gminy Smołdzino z dnia 30 maja 2019 roku w sprawie poboru podatku rolnego, podatku leśnego i podatku od nieruchomości od osób fizycznych w drodze inkasa oraz wyznaczenia inkasentów i określenia wynagrodzenia za inkaso
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Smołdzino położonej w obrębie Smołdzino nr 34/3 dla której Sąd Rejonowy w Słupsku prowadzi księgę wieczystą nr SL1S/00049876/5 w trybie przetargowym
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności działki nr 24 położonej w obrębie Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie projektu regulaminu zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie wyodrębnienia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gardnie Wielkiej ze struktur Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej oraz nadania statutu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad ilością członków Komisji Skrutacyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
15 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem składu Komisji Skrutacyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Renata Knitter | za |
6 | Piotr Kopiniak | za |
7 | Paweł Kula | za |
8 | Marlena Makowska | za |
9 | Arkadiusz Miller | za |
10 | Justyna Popławska | za |
11 | Izabela Stawicka | za |
12 | Mariusz Stosik | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
15 | Beata Jurałowicz | nieobecny |