Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "I Sesja Rady Gminy Smołdzino".
Głosowanie nad przyjęciem składu Komisji Skrutacyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | -1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
6 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie w sprawie przyjęcia Regulaminu głosowania w wyborze Przewodniczącego/Wiceprzewodniczącego Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | -1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
6 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie w sprawie wniosku o wprowadzenie do porządku obrad pkt Wybór Wiceprzewodniczącego
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | -1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie w sprawie wniosku o wprowadzenie do porządku obrad pkt Wystąpienie Wójta i zaproszonych gości
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | -1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie w sprawie przyjęcia składu Komisji Skrutacyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | -1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | nieobecny |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |