Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "V sesja Rady Gminy Smołdzino".
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad V sesji Rady Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z obrad IV sesji Rady Gminy z dnia 14 stycznia 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Smołdzino na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie ustalenia ekwiwalentu pieniężnego dla członków ochotniczej straży pożarnej za uczestniczenie w działaniach ratowniczych lub szkoleniach pożarniczych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie desygnowania przedstawicieli w skład Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Smołdzinie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Smołdzinie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług na terenie Gminy Smołdzino w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad wprowadzeniem poprawki do projektu uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Gminy Smołdzino na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Gminy Smołdzino na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Smołdzino na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy stałych Komisji Rady Gminy Smołdzino na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |