Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVII sesja Rady Gminy Smołdzino".
Głosowanie nad przyjęciem zmian do porządku obrad XVII sesji Rady Gminy Smołdzino - wprowadzenie jako pkt 3 Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Smołdzino na 2019 rok
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad XVII sesji Rady Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Smołdzino na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Głosowanie nad wprowadzeniem autopoprawki do projektu uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Smołdzino na lata 2019-2024
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Smołdzino na lata 2019-2024
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Justyna Popławska | za |
13 | Izabela Stawicka | za |
14 | Mariusz Stosik | za |
15 | Tadeusz Wietrzyński | za |