Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXIII sesja Rady Gminy Smołdzino - sesja zwołana w trybie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz.713)".
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad XXIII sesji Rady Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 5 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Beata Jurałowicz | za |
4 | Renata Knitter | za |
5 | Paweł Kula | za |
6 | Marlena Makowska | za |
7 | Arkadiusz Miller | za |
8 | Justyna Popławska | za |
9 | Izabela Stawicka | za |
10 | Tadeusz Wietrzyński | za |
11 | Ewelina Gamułka | nieobecny |
12 | Jarosław Godau | nieobecny |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Piotr Kopiniak | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Smołdzino w roku szkolnym 2020/2021
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Beata Jurałowicz | za |
4 | Renata Knitter | za |
5 | Paweł Kula | za |
6 | Marlena Makowska | za |
7 | Arkadiusz Miller | za |
8 | Justyna Popławska | za |
9 | Izabela Stawicka | za |
10 | Tadeusz Wietrzyński | za |
11 | Ewelina Gamułka | nieobecny |
12 | Jarosław Godau | nieobecny |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Piotr Kopiniak | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XV/94/2019 Rady Gminy Smołdzino z dnia 27 listopada 2019 r. w sprawie zabezpieczenia środków finansowych w projekcie budżetu Gminy na rok 2020 w celu udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Słupskiemu na organizowanie publicznego transportu zbiorowego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Beata Jurałowicz | za |
4 | Renata Knitter | za |
5 | Paweł Kula | za |
6 | Marlena Makowska | za |
7 | Arkadiusz Miller | za |
8 | Justyna Popławska | za |
9 | Izabela Stawicka | za |
10 | Tadeusz Wietrzyński | za |
11 | Ewelina Gamułka | nieobecny |
12 | Jarosław Godau | nieobecny |
13 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
14 | Piotr Kopiniak | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |