Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXVIII sesja Rady Gminy Smołdzino - zwołana na podst. art. 21 ust.1 ustawy z dnia 8.03.1990r. o samorządzie gminnym oraz art. 15 zzx ustawy z dnia 31.03.2020r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem(..)".
Głosowanie nad przyjęciem zmian do porządku obrad XXVIII sesji Rady Gminy Smołdzino- wycofanie projektu uchwały w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem zmian do porządku obrad XXVIII sesji Rady Gminy Smołdzino- wycofanie projektu uchwały w sprawie Programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Smołdzino na lata 2021-2025
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad XXVIII sesji Rady Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z obrad XXIV sesji Rady Gminy z dnia 29 września 2020 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z obrad XXV sesji Rady Gminy z dnia 14 października 2020 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
15 | Tadeusz Wietrzyński | nieobecny |
Głosowanie nad wprowadzeniem autopoprawki do projektu uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Smołdzino na lata 2021– 2024.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tadeusz Wietrzyński | za |
15 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Smołdzino na lata 2021– 2024.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tadeusz Wietrzyński | za |
15 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
Głosowanie nad wprowadzeniem autopoprawki do projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Smołdzino na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tadeusz Wietrzyński | za |
15 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Smołdzino na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tadeusz Wietrzyński | za |
15 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Smołdzino na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tadeusz Wietrzyński | za |
15 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Smołdzino na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tadeusz Wietrzyński | za |
15 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Smołdzino na lata 2021-2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tadeusz Wietrzyński | za |
15 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXI/147/2020 Rady Gminy Smołdzino z dnia 30 czerwca 2020 w sprawie zmiany zatwierdzenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tadeusz Wietrzyński | za |
15 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zatwierdzenia Planu pracy Środowiskowego Domu Samopomocy w Gardnie Wielkiej na 2021 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Beata Jurałowicz | za |
6 | Renata Knitter | za |
7 | Piotr Kopiniak | za |
8 | Paweł Kula | za |
9 | Marlena Makowska | za |
10 | Arkadiusz Miller | za |
11 | Justyna Popławska | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Mariusz Stosik | za |
14 | Tadeusz Wietrzyński | za |
15 | Tomasz Hałaburda | nieobecny |