Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXVIII sesja Rady Gminy Smołdzino - zwołana na podst. art. 21 ust. 1 ustawy z dnia 08.03.1990r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz 1372)".
Głosowanie nad przyjęciem zmian do porządku obrad XXXVIII sesji Rady Gminy Smołdzino- wprowadzenie jako pkt 6 Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Smołdzino na lata 2021 -2024
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad XXXVIII Sesji Rady Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Smołdzino na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Smołdzino na lata 2021-2024
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Słupskiego na realizację zadania pn. ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1123G w m. Kluki (gmina Smołdzino)”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie utworzenia związku powiatowo-gminnego pod nazwą ,,Słupski Związek Powiatowo-Gminny”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie przyjęcia statutu związku powiatowo-gminnego pod nazwą "Słupski Związek Powiatowo-Gminny”
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w składzie osobowym Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Smołdzinie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad składem komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Smołdzinie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Smołdzinie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie określenia średniej ceny paliwa w Gminie Smołdzino w roku szkolnym 2021/2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | wstrzymał się |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zaopiniowania projektu Urzędu Morskiego w Gdyni przebiegu pasa technicznego na terenie gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXV/165/2020 Rady Gminy Smołdzino z dnia 14 października 2020r. w sprawie wyboru metody ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty na terenie Gminy Smołdzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XLVI/365/2013 Rady Gminy Smołdzino z dnia 19 grudnia 2013 r. w sprawie szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat jak również tryb ich pobierania
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |
Głosowanie nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXI/204/2021 Rady Gminy Smołdzino z dnia 25 marca 2021 r. w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Smołdzino na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Bielecki | za |
2 | Jan Fleszer | za |
3 | Ewelina Gamułka | za |
4 | Jarosław Godau | za |
5 | Tomasz Hałaburda | za |
6 | Beata Jurałowicz | za |
7 | Renata Knitter | za |
8 | Piotr Kopiniak | za |
9 | Paweł Kula | za |
10 | Marlena Makowska | za |
11 | Arkadiusz Miller | za |
12 | Izabela Stawicka | za |
13 | Tadeusz Wietrzyński | za |
14 | Justyna Popławska | nieobecny |
15 | Mariusz Stosik | nieobecny |